30 October 2014 16:50:45

W TYM ROKU NASZA JEDNOSTKA OBCHODZI ROCZNICĘ 120-LECIA POWSTANIA

OSP Ostrowy Tuszowskie - Ochotnicza Straż Pożarna w Ostrowach Tuszowskich
Plany

Ochotnicza Straż Pożarna w Ostrowach Tuszowskich obchodzi w tym roku jubileusz 120 – lecia istnienia. Na ten 120 – letni dorobek jednostki składa się wysiłek kilku pokoleń, które doświadczyły dużo dobrych ale i trudnych chwil. Te trudne chwile ( wojny światowej ) nie tylko nie rozbiły naszej jednostki ale ją wzmocniły, gdyż tkwi w niej nieugiętość, dążenie do celu i bezinteresowne niesienie pomocy innym.
W dniu 17 sierpnia 2014 roku zamierzamy zorganizować podniosłą uroczystość, która stanowić będzie okazję do podsumowania dorobku, złożenia hołdu jej założycielom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do jej rozwoju.

JESIKA Teledyski:

Chwytaj chwile

Odległość dzieli nas

Wytatuowany w sercu

TELEDYSKI:

MEJK - Męska Gra

MEJK - Dotknij mnie

MEJK - JANEK Hejże hej

Przekaż 1% swojego podatku dla naszego OSP

Zaczyna się okres rozliczeń podatkowych, dlatego apelujemy o wspólne zaangażowanie się ludzi dobrej woli w kampanie,,1% podatku dla naszej jednostki"
Odpisując 1% od swojego podatku w rocznym zeznaniu podatkowym wystarczy podać pełną nazwę Związku i nr w Krajowym Rejestrze Sądowym tj.:
Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej nr KRS 00000116212.
Konieczne jest również wpisanie w rubryce INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE, cel szczegółowy 1% tj.
OSP Ostrowy Tuszowskie
36-105 Cmolas